DÜNKÜ MAÇ SONUÇLARI

22 şubat 2014 Cumartesi iddaa Maç Sonuçları

Tarafından 22 Şubat 2014 tarihinde, DÜNKÜ MAÇ SONUÇLARI kategorisinde yayınlanmıştır.

22 şubat 2014 Cumartesi iddaa Maç Sonuçları

22 şubat 2014 maç sonuçları, 22 şubat iddaa, 22 şubat iddaa maç sonucu, 22 şubat iddaa sonuçları, 22 şubat iddia sonuçları,
22 şubat maç skorları, 22 şubat maç sonuçları, 22 şubat maçı kaç kaç bitti, 22 şubat maçları, 22 şubat maçları kaç kaç bitti,
22 şubat maçları sonucu, 22 şubat oynanan tüm maçlar, 22.02.14 biten maçlar, 22.02.2014 maç sonuçları, 22.02.2014 Maç sonuçları izle,
Biten maçlar, canli maçlar, dünkü iddaa sonuçları, dünkü maç sonuçları, dünkü maçların sonuçları, şubat 2014 iddaa sonuçları,
şubat maç sonuçları gelecek maçlar, idaa bahis sonuçları, idda sonuçları 22 şubat gelecek maçlar, idaa bahis sonuçları, idda sonuçları 22 şubat

22 Şubat 2014, Cumartesi 03:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
03:30 138 MEK Queretaro 1 – 3 Cruz Azul 1 – 2
22 Şubat 2014, Cumartesi 05:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
05:30 139 MEK Club Tijuana 0 – 3 Chiapas 0 – 3
22 Şubat 2014, Cumartesi 06:35
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
06:35 140 JSK Hiroshima 2 – 0 Yokohama Marinos 1 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 13:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
13:30 141 SSL Gaziantepspor 1 – 1 Akhisar Bld. Gençlik Spor 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 14:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
14:00 142 AL2 1860 Münih 2 – 2 Paderborn 0 – 2
14:00 143 AL2 Karlsruhe 2 – 1 Sandhausen 0 – 0
14:00 144 TU1L Orduspor 3 – 0 Tavşanlı Linyitspor 2 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 14:15
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
14:15 145 İNCL Middlesbrough 0 – 0 Leeds Utd. 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 14:45
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
14:45 146 İNP Chelsea 1 – 0 Everton 0 – 0
14:45 147 İKP Hearts 0 – 2 Celtic 0 – 0
14:45 148 DÜEL Chelsea 1 – 0 B.Dortmund 0 – 0
14:45 149 DÜEL Everton 0 – 2 Hertha Berlin 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 15:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
15:00 150 ÇEK Znojmo 0 – 0 Jihlava 0 – 0
15:00 151 FR2 Metz 1 – 0 Clermont 0 – 0
15:00 152 AL3 Chemnitzer FC 1 – 1 Darmstadt 1 – 0
15:00 153 AL3 Dortmund (Amt) 2 – 0 Duisburg 1 – 0
15:00 154 AL3 Elversberg 1 – 0 Burghausen 0 – 0
15:00 155 AL3 Heidenheim 2 – 1 Saarbrucken 1 – 0
15:00 156 AL3 Holstein Kiel 0 – 2 Red Bull Leipzig 0 – 1
15:00 157 AL3 Osnabrück 3 – 0 Hallescher FC 3 – 0
15:00 158 AL3 Unterhaching 2 – 2 Stuttgarter Kickers 0 – 1
15:00 159 AL3 Wehen 1 – 1 Erfurt 1 – 1
15:00 160 YUN Levadiakos 3 – 1 Asteras Tripolis 2 – 1
22 Şubat 2014, Cumartesi 16:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
16:00 161 CRO Slaven Belupo 0 – 2 Istra 0 – 1
16:00 162 İTB Bari 1 – 0 Pescara 0 – 0
16:00 163 İTB Carpi 1 – 2 Cesena 1 – 1
16:00 164 İTB Juve Stabia 1 – 1 Cittadella 0 – 0
16:00 165 İTB Novara 1 – 0 Reggina 1 – 0
16:00 166 İTB Padova 0 – 1 Empoli 0 – 1
16:00 167 İTB Ternana 2 – 2 Siena 0 – 0
16:00 168 İTB Trapani 2 – 0 Modena 1 – 0
16:00 169 İTB Varese 1 – 1 Avellino 0 – 0
16:00 170 İTB Virtus Lanciano 0 – 0 Latina 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 16:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
16:30 171 AL1 Freiburg 2 – 4 Augsburg 1 – 1
16:30 172 AL1 Mönchengladbach 2 – 2 Hoffenheim 2 – 0
16:30 173 AL1 Hamburg 3 – 0 B.Dortmund 1 – 0
16:30 174 AL1 Nürnberg 2 – 1 Eintracht Braunschweig 0 – 1
16:30 175 AL1 Stuttgart 1 – 2 Hertha Berlin 1 – 1
16:30 176 POL Widzew Lodz 1 – 1 Piast Gliwice 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 17:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
17:00 177 ÇEK Pribram 1 – 0 Bohemians 1 – 0
17:00 178 İNP Arsenal 4 – 1 Sunderland 3 – 0
17:00 179 İNP Cardiff 0 – 4 Hull City 0 – 2
17:00 180 İNP Manchester City 1 – 0 Stoke City 0 – 0
17:00 181 İNP West Bromwich Albion 1 – 1 Fulham 0 – 1
17:00 182 İNP West Ham 3 – 1 Southampton 2 – 1
17:00 183 İNCL Barnsley 1 – 0 Millwall 1 – 0
17:00 184 İNCL Blackpool 1 – 2 Birmingham 1 – 0
17:00 185 İNCL Bolton 2 – 0 Watford 2 – 0
17:00 186 İNCL Brighton 1 – 2 Wigan 0 – 1
17:00 187 İNCL Burnley 3 – 1 Nottingham Forest 3 – 0
17:00 188 İNCL Charlton 1 – 0 QPR 0 – 0
17:00 189 İNCL Derby 1 – 0 Bournemouth 0 – 0
17:00 190 İNCL Huddersfield 0 – 2 Sheffield Wed 0 – 1
17:00 191 İNCL Leicester 3 – 0 İpswich 2 – 0
17:00 192 İNCL Reading 0 – 1 Blackburn 0 – 1
17:00 193 İNCL Yeovil 1 – 0 Doncaster 0 – 0
17:00 194 İN1 Bradford 1 – 0 MK Dons 0 – 0
17:00 195 İN1 Brentford 0 – 3 Wolves 0 – 1
17:00 196 İN1 Carlisle 1 – 2 Rotherham 1 – 1
17:00 197 İN1 Colchester 1 – 2 Preston 0 – 1
17:00 198 İN1 Leyton Orient 2 – 0 Swindon 1 – 0
17:00 199 İN1 Notts County 2 – 3 Shrewsbury 2 – 1
17:00 200 İN1 Oldham 1 – 0 Gillingham 1 – 0
17:00 201 İN1 Port Vale 1 – 3 Crewe 0 – 1
17:00 202 İN1 Sheffield Utd 3 – 0 Bristol City 1 – 0
17:00 203 İN1 Stevenage 0 – 1 Peterborough 0 – 0
17:00 204 İN1 Tranmere 3 – 1 Coventry 1 – 0
17:00 205 İN1 Walsall 1 – 2 Crawley 0 – 1
17:00 206 İN2 Wimbledon 0 – 1 Bury 0 – 0
17:00 207 İN2 Dagenham Red 1 – 2 Plymouth 1 – 2
17:00 208 İN2 Exeter 0 – 1 Rochdale 0 – 1
17:00 209 İN2 Mansfield 1 – 0 Fleetwood Town 1 – 0
17:00 210 İN2 Morecambe 1 – 1 Oxford 0 – 1
17:00 211 İN2 Newport County 0 – 1 Cheltenham 0 – 1
17:00 212 İN2 Northampton 2 – 0 Hartlepool 1 – 0
17:00 213 İN2 Scunthorpe 5 – 1 Portsmouth 3 – 0
17:00 214 İN2 Torquay 0 – 1 Accrington 0 – 0
17:00 215 İN2 Wycombe 1 – 0 Chesterfield 1 – 0
17:00 216 İN2 York 0 – 0 Southend 0 – 0
17:00 217 İNKL Alfreton 1 – 1 Gateshead 0 – 0
17:00 218 İNKL Dartford 2 – 0 Hereford 1 – 0
17:00 219 İNKL Forest Green 3 – 1 Southport 2 – 0
17:00 220 İNKL Hyde 2 – 2 Aldershot 1 – 1
17:00 221 İNKL Kidderminster 2 – 2 Braintree 0 – 0
17:00 222 İNKL Lincoln 1 – 1 Chester 1 – 0
17:00 223 İNKL Nuneaton 0 – 5 Luton 0 – 1
17:00 224 İNKL Tamworth 1 – 1 Welling Utd 0 – 1
17:00 225 İNKL Woking 3 – 2 Macclesfield 0 – 1
17:00 226 İNKL Wrexham 0 – 1 Barnet 0 – 0
17:00 227 İKP Kilmarnock 1 – 1 Hibernian 1 – 0
17:00 228 İKP Partick Thistle 3 – 1 Aberdeen 0 – 0
17:00 229 İKP Ross County 2 – 1 St. Mirren 1 – 0
17:00 230 İKP St. Johnstone 0 – 1 Inverness Ct 0 – 1
17:00 231 İKCL Cowdenbeath 2 – 0 Dundee 1 – 0
17:00 232 İKCL Dumbarton 3 – 3 Raith Rovers 2 – 1
17:00 233 İKCL Falkirk 1 – 0 Queen Of The South 0 – 0
17:00 234 İKCL Morton 0 – 1 Alloa 0 – 1
17:00 235 İK1 Arbroath 2 – 3 Forfar 0 – 1
17:00 236 İK1 Brechin 1 – 3 Stranraer 0 – 3
17:00 237 İK1 Dunfermline 3 – 0 Ayr Utd 2 – 0
17:00 238 İK1 East Fife 0 – 0 Airdrieonians 0 – 0
17:00 239 İK1 Glasgow Rangers 3 – 3 Stenhousemuir 1 – 1
17:00 240 İK 2 Albion Rovers 0 – 0 Peterhead 0 – 0
17:00 241 İK 2 Clyde 1 – 1 Montrose 1 – 0
17:00 242 İK 2 East Stirling 1 – 1 Berwick 0 – 1
17:00 243 İK 2 Elgin 2 – 3 Stirling Albion 2 – 0
17:00 244 İK 2 Queens Park 0 – 1 Annan 0 – 1
17:00 245 İS1 Real Madrid 3 – 0 Elche 1 – 0
17:00 246 SSL Kayseri Erciyesspor 2 – 1 Karabükspor 0 – 0
17:00 247 DÜEL Arsenal 4 – 1 Manchester City 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 17:15
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
17:15 248 YUN Apollon Smirnis 1 – 2 Panionios 1 – 2
22 Şubat 2014, Cumartesi 17:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
17:30 249 AVU Ried 2 – 2 Sturm Graz 1 – 1
17:30 250 HO2 Oss 0 – 1 Telstar 0 – 1
22 Şubat 2014, Cumartesi 18:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
18:00 251 CRO Lokomotiva 0 – 2 Hajduk 0 – 1
18:00 252 ÇEK Slovacko 1 – 0 Jablonec 1 – 0
18:00 253 DAN Odense 2 – 1 Midtjylland 1 – 1
18:00 254 FR1 Marsilya 1 – 0 Lorient 0 – 0
18:00 255 DÜEL Marsilya 1 – 4 Olympiakos 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 19:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
19:00 256 İTB Palermo 1 – 1 Spezia 1 – 0
19:00 257 ROM Otelul Galati 1 – 0 Pandurii Tg.Jiu 0 – 0
19:00 258 İS1 Celta Vigo 1 – 1 Getafe 0 – 1
19:00 259 İS2 Barcelona B 0 – 1 Huelva 0 – 1
19:00 260 İS2 Sporting Gijon 2 – 0 Alaves 0 – 0
19:00 261 SSL Galatasaray 1 – 0 Beşiktaş 1 – 0
19:00 262 TU1L Ankaraspor 1 – 3 Boluspor 0 – 2
19:00 263 DÜEL Beşiktaş 0 – 1 Bayer Leverkusen 0 – 0
19:00 264 DÜEL Galatasaray 1 – 2 Manchester Utd 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 19:15
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
19:15 265 İS2 Mirandes 0 – 0 Mallorca 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 19:30
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
19:30 266 İNP Crystal Palace 0 – 2 Manchester Utd 0 – 0
19:30 267 AL1 Wolfsburg 3 – 1 Bayer Leverkusen 1 – 1
19:30 268 YUN Ofi 0 – 4 Olympiakos 0 – 2
19:30 269 POL Gornik Zabrze 0 – 3 Legia Varşova 0 – 1
22 Şubat 2014, Cumartesi 19:45
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
19:45 270 HOL Heerenveen 0 – 0 Breda 0 – 0
19:45 271 HO2 Willem 1 – 1 Helmond Sport 0 – 1
22 Şubat 2014, Cumartesi 20:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
20:00 272 AVU Rapid Wien 0 – 0 Grödig 0 – 0
20:00 273 AVU Wiener Neustadt 1 – 0 Wacker İnnsbruck 1 – 0
20:00 274 AVU Wolfsberg 0 – 0 Austria Wien 0 – 0
20:00 275 POR Braga 2 – 2 Arouca 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 20:45
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
20:45 276 HOL Cambuur 1 – 0 Roda 0 – 0
20:45 277 HOL Zwolle 1 – 1 Heracles 0 – 1
20:45 278 İSV Aarau 1 – 2 Zürih 1 – 0
20:45 279 İSV Thun 3 – 1 Sion 2 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 21:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
21:00 280 BEL Cercle Brugge 3 – 2 Mechelen 0 – 2
21:00 281 BEL Charleroi 3 – 2 Zulte Waregem 1 – 1
21:00 282 BEL Kortrijk 1 – 2 Mons 0 – 1
21:00 283 BEL Oostande 3 – 2 Lierse 0 – 0
21:00 284 BRPL Atl.Penapolense 1 – 2 Ponte Preta 1 – 0
21:00 285 FR1 Bastia 0 – 2 St. Etienne 0 – 1
21:00 286 FR1 Bordeaux 2 – 1 Evian Thonon G. 0 – 0
21:00 287 FR1 Guingamp 1 – 0 Nice 0 – 0
21:00 288 FR1 Montpellier 2 – 0 Ajaccio 0 – 0
21:00 289 FR1 Valenciennes 2 – 2 Sochaux 0 – 0
21:00 290 İS1 Real Sociedad 3 – 1 Barcelona 1 – 1
21:00 291 İS2 Las Palmas 2 – 1 Girona 0 – 0
21:00 292 DÜEL Barcelona 1 – 1 Roma 0 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 21:15
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
21:15 293 ÇEK Olomouc 5 – 1 Slavia Prag 4 – 0
22 Şubat 2014, Cumartesi 21:45
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
21:45 294 HOL Nijmegen 0 – 2 PSV Eindhoven 0 – 0
21:45 295 İTA Bologna 0 – 1 Roma 0 – 1
22 Şubat 2014, Cumartesi 22:00
Saat Kod Lig/Turnuva Ev sahibi takım MS Misafir takım İY
22:00 296 ARJ Lanus 3 – 2 Velez Sarsfield 2 – 1
22:00 297 BRPL Audax Sp 1 – 0 Oeste 1 – 0

 

5.656 views

Yazar Hakkında

admin - http://www.iddaasonuclari.org

şarkı turku muzik magazin iddaa spor internet

Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
Sponsorlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. iddaasonuclari.org - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.