DÜNKÜ MAÇ SONUÇLARI

iddaa maç sonuçları 18 Şubat 2012

Tarafından 18 Şubat 2012 tarihinde, DÜNKÜ MAÇ SONUÇLARI kategorisinde yayınlanmıştır.

iddaa maç sonuçları 18 Şu..

18 02 2012 cumartesi günü tarihindeki oynanan tüm futbol maçları, canlı maç anlatımları, maçlardan kareler iddaasonuclari yorumları ve puan durumu

Lig Kod   Ev Sahibi Misafir   IY MS   Not
Ekvador-Premier A 1.Tur
EKV1-1
    Barcelona SC LDU-Loja    -  vs  ERT    
Paraguay-Profesyonel Lig Apertura
PARA
   1 Guarani Nacional    1-1  1–3      
Şili-Premier Lig Apertura
ŞİLİ
    Palestino U.Chile    0-0  1–3      
Guatemala-Nacional Lig Clausura
GUAT
    Penarol Suchitepequez    1-0  4–0      
İspanya-Primera Lig
İS1
 264   Sevilla Osasuna    1-0  2–0    
T
El Salvador-Primera Lig Clausura
ELSAL
    Once Municipal Vista Hermosa    2-0  3–0      
Şili-Primera B Apertura 1.Tur Güney
ŞİLİ2
   1 Lota Schwager Deportes
Concepcion
   0-3  0–5      
Şili-Primera B Apertura 1.Tur Güney
ŞİLİ2
    Puerto Montt Atletico Nublense    1-0  4–2      
Brezilya-Paulista A1
BRPL
 262   Linense Bragantino    1-1  2–1      
Brezilya-Paulista A1
BRPL
 263  1 Mirassol FC Santos    0-1  1–3      
Kolombiya-Primera B Apertura
KOLPBA
    Academia Cortulua Tulua    1-0  1–0      
Kolombiya-Primera B Apertura
KOLPBA
    Union Magdalena Alianza
Petrolera
 1  0-1  1–1      
Kolombiya-Primera B Apertura
KOLPBA
    Real Santander Barranquilla    0-0  1–0      
Peru-Premier Lig Apertura
PERU
    Sporting Cristal Cobresol    1-0  2–1      
Paraguay-Profesyonel Lig Apertura
PARA
    Sol de America Rubio Nu    2-0  2–0      
Kolombiya-Primera A Apertura 1.Tur
KOLPAA
    Boyaca Chico Once Caldas    1-0  1–0      
Brezilya-Paulista A1
BRPL
 261   Ituano Catanduvense    0-1  1–1      
Kolombiya-Primera A Apertura 1.Tur
KOLPAA
    Deportes Tolima La Equidad    1-1  1–1      
Portekiz-Premier Lig
POR
 260  1 Gil Vicente Braga    0-1  0–3      
Uruguay-Premier Lig Clausura
URU
    Rentistas Cerro Largo    1-0  1–1      
Arjantin-Premier Lig Clausura
ARJ
 259  1 Newells Old Boys Argentinos Juniors    0-0  1–0    
T
Fransa-1.Lig FR1     Marsilya Valenciennes    1-0  1–1      
Arjantin-Prim B Nacional
ARJPBN
   2 Gimnasia La
Plata
Rosario Central  2  0-0  1–0      
Kolombiya-Primera B Apertura
KOLPBA
    Fortaleza Deportivo
Rionegro
   0-1  2–4      
Uruguay-Premier Lig Clausura
URU
    Wanderers Danubio    0-1  1–1      
Ekvador-Premier A 1.Tur
EKV1-1
    Manta Emelec    -  vs  ERT    
Arjantin-Prim B Nacional
ARJPBN
    Defensa y
Justicia
Patronato  1  0-1  1–1      
İtalya-Serie A İTA  258   Juventus Catania  1  1-1  3–1    
T
Hollanda-Casino Eredivisie
HOL
 257   Heracles Almelo Roda  1  0-1  2–1    
T
Uruguay-Premier Lig Clausura
URU
    Cerrito Cerro    0-2  1–4      
İspanya-Primera Lig
İS1
 256   Real Madrid Racing Santander
(H:2)
 1  2-0  4–0    
T
Şili-Premier Lig Apertura
ŞİLİ
    S.Wanderers Audax Italiano    1-0  4–2      
Fas-1.Lig FAS     FUS Rabat Wydad Casablanca    0-0  0–0      
Belçika-Jupiler Lig
BEL
 252   KV Mechelen Germinal Beerschot    0-1  2–1      
Belçika-Jupiler Lig
BEL
 253   Mons Genk    0-1  1–2      
Belçika-Jupiler Lig
BEL
 254   Oud-Heverlee
Leuven
Cercle Brugge  1  1-1  2–3      
Belçika-Jupiler Lig
BEL
 255   St Truiden Lierse    0-0  1–1      
Belçika-2.Lig BEL2     Lommel United Heist    1-1  1–2      
Belçika-2.Lig BEL2     Antwerp SV Roeselare    1-0  2–1      
Belçika-2.Lig BEL2     Dender EH KVK Tienen    0-1  2–1      
Belçika-2.Lig BEL2     Standaard
Wetteren
White Star Woluwe    0-0  1–0      
Panama-LPF Clausura
PAN
    San Francisco Chorrillo FC    1-1  1–1      
Şili-Premier Lig Apertura
ŞİLİ
    Deportes
Iquique
Social Rangers  1  1-0  2–0      
Hollanda-Casino Eredivisie
HOL
 251   ADO Den Haag Excelsior    1-0  1–1    
T
Hollanda-Casino Eredivisie
HOL
 250   De Graafschap VVV Venlo    1-0  1–4    
T
Belçika-2.Lig BEL2     Sint-Niklaas Tubize    1-0  3–0      
Hollanda-Jupiler Lig
HO2
 249   Cambuur
Leeuwarden
Sparta Rotterdam    1-1  1–2      
Brezilya-Paulista A1
BRPL
 248   Sao Caetano Corinthians    0-0  0–1      
Güney Afrika-PSL
GAF1
    Santos Cape Town Wits University    1-0  3–1      
Güney Afrika-PSL
GAF1
   
Lamontville Golden Arrows
SuperSport
United
   1-1  1–2      
İsviçre-Challenge Lig
İSV2
    St Gallen Delemont  1  2-0  6–0      
Fransa-1.Lig FR1     Lorient Lille    0-0  0–1      
Fransa-1.Lig FR1     Sochaux Auxerre    0-0  0–0      
Fransa-1.Lig FR1     Caen Evian TG    1-0  2–2      
Fransa-1.Lig FR1     Nancy Toulouse    0-2  0–3      
Fransa-1.Lig FR1     Dijon Nice    1-0  3–0      
Fransa-1.Lig FR1     Ajaccio Brest    0-0  0–0      
Hollanda-Casino Eredivisie
HOL
 247  1 Feyenoord RKC Waalwijk    0-0  1–1    
T
Almanya-Bundesliga I
AL1
 245   SC Freiburg Bayern Munich    0-0  0–0    
T
Yunanistan-Süper Lig
YUN
 246   AEK Atina OFI    -  vs  ERT    
Avusturya-Bundesliga
AVU
 243   Mattersburg Ried    1-0  4–1      
Avusturya-Bundesliga
AVU
 244   Rapid Wien Austria Wien    0-0  0–0      
İsrail-Ligat Al İSR     Maccabi Petah
Tikva
Hapoel Kir
Shmona
   0-1  0–2      
Avusturya-Bundesliga
AVU
 242   Kapfenberg FC Wiener Neustadt    -  vs  ERT    
Çek Cumhuriyeti-Czech Liga
ÇEK
 241   Sparta Prague Slovacko  1  1-0  1–0      
İngiltere-FA Cup 5. Tur FAK  240  
Sunderland
Arsenal    1-0  2–0    
T
Polonya-Ekstraklasa
POL
 230   Slask Wroclaw Ruch Chorzow    1-0  1–1      
İsrail-Ligat Al İSR     Hapoel Acre Ironi Ramat
HaSharon
   0-0  2–0      
İsrail-Ligat Al İSR    1 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Petah
Tikva
   0-0  1–2      
İtalya-Serie B İTB  150   Juve Stabia Reggina    1-0  2–1    
T
Belçika-Jupiler Lig
BEL
 229   Lokeren KAA Gent    1-1  1–1      
Fas-1.Lig FAS     Raja Casablanca FAR Rabat    3-1  3–1      
Fas-1.Lig FAS     Ol. Khouribga JSM Laayoune    2-0  2–0      
İspanya-Primera Lig
İS1
 231   Getafe Espanyol  1  0-0  1–1    
T
İspanya-Segunda Lig
İS2
 233   Cartagena Sabadell    0-0  1–0    
T
İspanya-Segunda Lig
İS2
 234  2 Huesca Guadalajara  1  1-0  2–1    
T
İspanya-Segunda Lig
İS2
 236   Villarreal II Alcorcon    0-2  0–3    
T
İspanya-Segunda Lig
İS2
 237   Xerez Alcoyano    0-0  1–0    
T
Portekiz-2.Lig
POR2
    Naval 1 De Maio Desportivo Aves    1-1  1–1      
İspanya-3.Lig 1.Grup
İS3
    Rayo Vallecano II Coruxo    0-0  0–1      
İspanya-Segunda Lig
İS2
 235   Deportivo La
Coruna
Barcelona II  1  0-0  2–1    
T
Türkiye-Spor Toto Süper Lig
SSL
 238   Fenerbahçe Sivasspor    1-2  4–2   Maç seyircisiz oynandı
T
Türkiye-Bank Asya 1. Lig
TBA
 239  1 Kasımpaşa Çaykur Rizespor    0-1  1–2    
T
İspanya-Segunda Lig
İS2
 232   Almeria Real Murcia    2-1  4–2    
T
İsviçre-Süper Lig
İSV
 228   Zürich Thun    1-0  1–1      
Cezayir-1.Lig CZYR     CA Batna Hussein Dey    0-0  0–0      
İsviçre-Challenge Lig
İSV2
    Etoile Carouge Wil 1900    0-0  1–1      
Portekiz-2.Lig
POR2
    Estoril Freamunde    1-0  3–0      
Kıbrıs Rum Kesimi-1.Lig
KRK1
    Enosis Neon
Paralimni
Apollon Limassol    0-0  1–1      
Güney Afrika-PSL
GAF1
    Kaizer Chiefs Moroka Swallows    2-0  3–0      
İspanya-3.Lig 2.Grup
İS3
    Osasuna II Amorebieta    0-0  1–1      
İspanya-3.Lig 2.Grup
İS3
    Real Sociedad
II
Gimnastica
Segoviana
   1-1  4–3      
İsrail-Ligat Al İSR     Hapoel Haifa Hapoel Rishon
LeZion
   2-1  3–2      
İsrail-Liga Leumit
İSR2
    Hapoel Ramat Gan Hapoel
Nazareth Illit
 1  0-0  2–0      
İsrail-Ligat Al İSR     Maccabi Netanya Ashdod SC    0-0  1–0      
Asya Şampiyonlar Ligi-2.Tur AŞMP     Al Shabab Neftchi Fargona    1-0  3–0      
Kıbrıs Rum Kesimi-1.Lig
KRK1
    Omonia Nicosia Olympiakos
Nicosia
   0-0  1–0      
Katar-Stars Lig
KAT
    Al Gharafa Al Wakrah    2-1  2–1      
İsrail-Liga Leumit
İSR2
    Sektzia Nes
Tziona
Hapoel Raanana    0-0  0–1      
Lübnan-Premier Lig
LUBN
    Al Nejmeh Raseing Birut    0-0  1–0      
Şili-Premier Lig Apertura
ŞİLİ
    Universidad
Concepcion
Cobresal    1-1  1–1      
Yunanistan-Süper Lig
YUN
 226   Ergotelis Panathinaikos    0-0  0–2      
Yunanistan-Süper Lig
YUN
 227  1 Xanthi Asteras Tripolis  2  0-0  0–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Buxton Kendal Town    -  vs  ERT    
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Carshalton
Athletic
Concord Rangers    0-1  0–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Wingate &
Finchley
Kingstonian    0-2  0–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Horsham Hastings United    1-2  1–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    East
Thurrock United
Margate    2-0  3–0      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    AFC Hornchurch Lewes    1-0  1–0      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Bury Town Harrow Borough    0-1  2–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Lowestoft Town
Tooting & Mitcham United
   1-2  2–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Wealdstone Aveley    2-1  5–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Cray Wanderers Metropolitan
Police
   0-0  2–1      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Leatherhead Hendon    0-0  0–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Nantwich Town Worksop Town    0-0  0–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Bradford
Park Avenue
Mickleover
Sports
   1-1  3–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Stafford Rangers Ashton United    1-1  1–2      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Burscough
Stocksbridge Park Steels
   0-1  1–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Hednesford Town Marine    0-1  1–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Whitby Town Rushall Olympic    0-1  2–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    United of
Manchester
Frickley
Athletic
   0-2  2–2      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Chasetown Chester    0-0  1–1      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
   1 North Ferriby
United
Northwich
Victoria
   0-2  2–3      
İngiltere-Non League Premier Northern
İNLPN
    Chorley Matlock Town    0-0  1–0      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Frome Town Hitchin Town    0-0  0–0      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Bedford Town Cirencester Town    0-0  1–1      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Chesham United Hemel
Hempstead Town
   1-0  2–1      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Cambridge City Redditch United    0-1  1–1      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Brackley Town Leamington    0-0  3–0      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Chippenham Town Barwell    0-2  0–3      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Swindon
Supermarine
Oxford City    0-4  2–4      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Weymouth Banbury United    0-0  2–1      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Stourbridge Bashley    1-0  5–0      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    Arlesey Town St. Albans City    1-0  1–1      
İngiltere-Non League Premier Southern
İNLPS
    AFC Totton Evesham United    1-0  3–1      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Gloucester City Vauxhall Motors    1-1  2–1      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Altrincham Blyth Spartans  1  1-0  2–1      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Colwyn Bay Nuneaton Town    0-5  1–6      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Stalybridge
Celtic
Workington    0-3  1–3      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Droylsden Bishops Stortford    0-0  2–2      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Solihull Moors Worcester City    0-0  0–0      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Hinckley United Guiseley    0-0  0–1      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Corby Town Histon    0-0  0–2      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
    Gainsborough
Trinity
Harrogate Town    0-0  0–1      
İngiltere-Conference Kuzey
ICONK
   1 Eastwood Town Halifax Town  1  1-2  2–2      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Chelmsford City Havant &
Waterlooville
   1-0  3–1      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Woking Dartford    1-0  1–0      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Sutton United Basingstoke Town    1-0  1–0      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Thurrock Maidenhead United    1-0  1–1      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Tonbridge
Angels
Weston-super-Mare    0-0  3–0      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Boreham Wood Eastbourne
Borough
   1-1  1–1      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Salisbury City Bromley    0-0  0–2      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Dover Athletic Truro City    2-1  3–1      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Hampton &
Richmond
Eastleigh    0-1  0–4      
İngiltere-Conference Güney
ICONG
    Staines Town Farnborough    1-0  1–2      
İngiltere-Non League Premier Isthmian
İNLPI
    Canvey Island Billericay Town    0-1  0–2      
Avusturya-Bundesliga
AVU
 165   FC Wacker
Innsbruck
Admira Wacker    1-0  2–1      
Çek Cumhuriyeti-Czech Liga
ÇEK
 166   Liberec Hradec Kralove  1  1-0  3–1      
İsrail-Ligat Al İSR    1 Hapoel Tel Aviv Bnei Sachnin    0-0  0–0      
Malta-Premier Lig
MLTP
    Floriana Hibernians FC    0-0  0–0      
Kıbrıs Rum Kesimi-1.Lig
KRK1
    Aris Limassol Anagennisi
Deryneia
   2-0  2–0      
Kuzey İrlanda-Premier Lig
KIRLP
    Coleraine Donegal Celtic    0-0  0–1      
Ürdün-1.Lig ÜRD     Kfarsoum Al Jazeera    0-1  1–2      
Ürdün-1.Lig ÜRD     Mansheyat Al Faysali    0-0  2–1      
Fransa-3.Lig FR3     Gazelec Ajaccio Besançon    0-0  2–0      
İngiltere-FA Cup 5. Tur FAK  167  
Everton
Blackpool    2-0  2–0    
T
İngiltere-FA Cup 5. Tur FAK  168   Millwall
Bolton
   0-1  0–2    
T
İngiltere-FA Cup 5. Tur FAK  169   Norwich City
Leicester City
   1-1  1–2    
T
İngiltere-Conference
İBSL
 197   Bath City Ebbsfleet United  1  0-1  2–3      
İngiltere-Conference
İBSL
 198   Fleetwood Cambridge    1-0  1–0      
İngiltere-Conference
İBSL
 199   Forest Green Gateshead    1-1  2–1      
İngiltere-Conference
İBSL
 200   Kidderminster Lincoln City    0-1  1–1      
İngiltere-Conference
İBSL
 201   Luton Town Tamworth    1-0  3–0      
İngiltere-Conference
İBSL
 202   Newport County Mansfield Town    1-0  1–0      
İngiltere-Conference
İBSL
 203   AFC Telford
United
Braintree Town    0-0  1–0      
İngiltere-Conference
İBSL
 204   Wrexham Hayes    2-0  4–1      
İngiltere-Conference
İBSL
 205   York City Stockport County    0-0  2–1      
İskoçya-Premier Lig
İKP
 206   Dundee United St. Mirren    0-0  0–0      
İskoçya-Premier Lig
İKP
 207   Dunfermline
Athletic
Inverness C.T.    0-0  1–1      
İskoçya-Premier Lig
İKP
 208  1 Motherwell Hearts    2-0  3–0      
İskoçya-Premier Lig
İKP
 209  1 Rangers Kilmarnock    0-1  0–1      
İskoçya-1.Lig İK1  210   Hamilton Falkirk    0-1  0–1      
İskoçya-1.Lig İK1  211   Livingston Raith Rovers  1  1-0  4–0      
İskoçya-1.Lig İK1  212   Partick Thistle Greenock Morton    0-0  0–0      
İskoçya-1.Lig İK1  213   Queen of the
South
Dundee    1-0  1–1      
İskoçya-1.Lig İK1  214   Ross County Ayr United  1  1-0  1–1      
İskoçya-2.Lig İK2  215   Airdrie Utd. Stenhousemuir    0-1  0–3      
İskoçya-2.Lig İK2  216   Arbroath Cowdenbeath  1  1-0  1–1      
İskoçya-2.Lig İK2  217   Dumbarton Albion Rovers    0-0  1–0      
İskoçya-2.Lig İK2  218   East Fife Forfar Athletic    3-0  4–0      
İskoçya-2.Lig İK2  219   Stirling Albion Brechin City    1-0  2–3      
İskoçya-3.Lig İK3  220  1 Berwick Annan Athletic    0-2  1–3      
İskoçya-3.Lig İK3  221   East Stirling Queen`s Park    0-0  1–2      
İskoçya-3.Lig İK3  222   Elgin City Alloa Athletic    2-0  3–0      
İskoçya-3.Lig İK3  223   Montrose Peterhead    0-1  1–3      
İskoçya-3.Lig İK3  224   Stranraer Clyde    0-0  1–0      
İspanya-Segunda Lig
İS2
 225   Valladolid Girona    1-0  1–0    
T
İngiltere-2.Lig
İN2
    Crawley Town Northampton Town    -  vs  ERT    
İsviçre-Challenge Lig
İSV2
    Wohlen Kriens    -  vs  ERT    
İsviçre-Süper Lig
İSV
    Neuchatel Xamax Sion    -  vs  ERT    
İngiltere-Conference
İBSL
    Barrow Kettering    1-0  3–0      
İngiltere-Conference
İBSL
   1 Alfreton Town Darlington    1-1  3–1      
Kuzey İrlanda-Premier Lig
KIRLP
    Crusaders FC Glenavon FC    0-0  1–0      
Kuzey İrlanda-Premier Lig
KIRLP
    Glentoran FC Cliftonville    1-0  1–0      
Kuzey İrlanda-Premier Lig
KIRLP
    Lisburn
Distillery
Dungannon    0-1  0–2      
Fas-1.Lig FAS     Maghrib CODM    0-0  1–0      
İspanya-3.Lig 2.Grup
İS3
    Real Union Zamora    0-0  1–1      
İngiltere-Championship
İNCL
 170   Barnsley Portsmouth  1  0-0  2–0      
İngiltere-Championship
İNCL
 171   Crystal Palace Watford    2-0  4–0      
İngiltere-Championship
İNCL
 172   Ipswich Town Cardiff    1-0  3–0      
İngiltere-Championship
İNCL
 173   Leeds United Doncaster Rovers    0-1  3–2      
İngiltere-Championship
İNCL
 174   Nottingham Forest Coventry    0-0  2–0      
İngiltere-Championship
İNCL
 175   Peterborough
United
Bristol City    1-0  3–0      
İngiltere-Championship
İNCL
 176   Southampton Derby County    1-0  4–0      
İngiltere-1.Lig
İN1
 177   Exeter City Bury    3-1  3–2      
İngiltere-1.Lig
İN1
 178   Hartlepool
United
Notts County    1-0  3–0      
İngiltere-1.Lig
İN1
 180   Milton Keynes
Dons
Oldham Athletic    1-0  5–0      
İngiltere-1.Lig
İN1
 181   Rochdale Bournemouth    0-0  1–0      
İngiltere-1.Lig
İN1
 182   Sheffield United Preston    1-1  2–1      
İngiltere-1.Lig
İN1
 183   Tranmere Rovers Charlton Athletic    1-0  1–1      
İngiltere-1.Lig
İN1
 184   Walsall Wycombe    0-0  2–0      
İngiltere-1.Lig
İN1
 185   Yeovil Town Colchester    0-1  3–2      
İngiltere-2.Lig
İN2
 186   Accrington
Stanley
Plymouth Argyle    0-2  0–4      
İngiltere-2.Lig
İN2
 187   AFC Wimbledon Morecambe    0-0  1–1      
İngiltere-2.Lig
İN2
 188   Barnet Shrewsbury Town    0-1  1–2      
İngiltere-2.Lig
İN2
 189   Bristol Rovers Oxford United    0-0  0–0      
İngiltere-2.Lig
İN2
 190   Burton Albion Rotherham United    1-0  1–1      
İngiltere-2.Lig
İN2
 191  1 Dagenham &
Rbridge
Cheltenham    0-3  0–5      
İngiltere-2.Lig
İN2
 192   Hereford United Swindon Town    0-1  1–2      
İngiltere-2.Lig
İN2
 193  1 Macclesfield Town Aldershot    0-0  0–1      
İngiltere-2.Lig
İN2
 194   Port Vale Gillingham    0-0  2–1      
İngiltere-2.Lig
İN2
 195   Southend United Crewe Alexandra    0-0  1–0      
İngiltere-2.Lig
İN2
 196   Torquay United Bradford City    1-2  1–2      
Kuzey İrlanda-Premier Lig
KIRLP
    Portadown Linfield    1-0  1–1      
Galler-Premier Lig Şampiyonluk Grubu
GALPŞ
    Llanelli The New Saints  1  0-0  0–2      
İngiltere-1.Lig
İN1
 179   Leyton Orient Scunthorpe
United
   1-0  1–3      
Polonya-Ekstraklasa
POL
 164   Cracovia Krakow LECHIA Gdansk    0-0  1–1      
Almanya-Bundesliga I
AL1
 160   Hertha Berlin Borussia Dortmund    0-0  0–1    
T
Almanya-Bundesliga I
AL1
 161   Kaiserslautern Mönchengladbach    0-2  1–2    
T
Almanya-Bundesliga I
AL1
 163   Nürnberg Köln    1-0  2–1    
T
Almanya-Bundesliga I
AL1
 159   Hamburger SV Werder Bremen    0-2  1–3    
T
Galler-Premier Lig Şampiyonluk Grubu
GALPŞ
    Neath Athletic Prestatyn Town    0-0  1–0      
Galler-Premier Lig Düşme Grubu
GALPD
    Carmarthen Town Airbus UK    1-0  1–0      
Galler-Premier Lig Düşme Grubu
GALPD
    Newtown Afan Lido    1-0  1–1      
Almanya-Bundesliga I
AL1
 162   Bayer Leverkusen Augsburg    1-0  4–1    
T
Fas-1.Lig FAS     Ol. Safi Maghrib Fes    0-0  0–2      
Cezayir-1.Lig CZYR     El Harrach CS Constantine    0-1  0–1      
Cezayir-1.Lig CZYR     Belouizdad USM Alger    0-0  0–0      
Cezayir-1.Lig CZYR    1 Tlemcen MC Oran    2-1  4–2      
Cezayir-1.Lig CZYR     El Eulma MC Saida    1-0  1–0      
Cezayir-1.Lig CZYR     AS Khroub Kabylie  1  0-0  0–0      
Türkiye-Spor Toto Süper Lig
SSL
 157   Antalyaspor Manisaspor    1-1  2–1    
T
İtalya-Serie B İTB  147   Albinoleffe Pescara    0-1  1–1    
T
İtalya-Serie B İTB  148  1 Ascoli Grosseto    0-0  0–2    
T
İtalya-Serie B İTB  149   Brescia Modena    0-0  0–0    
T
İtalya-Serie B İTB  151   Livorno Bari  1  1-2  1–2    
T
İtalya-Serie B İTB  152   Nocerina Cittadella  1  0-1  0–1    
T
İtalya-Serie B İTB  153   Padova Empoli    1-1  1–1    
T
İtalya-Serie B İTB  154   Sassuolo Varese    0-0  0–0    
T
İtalya-Serie B İTB  155   Hellas Verona Gubbio    1-0  1–0    
T
İtalya-Serie B İTB  156   Vicenza Crotone    0-0  1–1    
T
Hırvatistan-Kupa Çeyrek Final       Dinamo Zagreb Istra 1961    1-0  1–1      
Katar-Stars Lig
KAT
    Umm Salal Al Ahli    0-0  3–0      
Güney Afrika-PSL
GAF1
    Free State Stars AmaZulu    1-0  2–1      
İtalya-Lega Pro 1 Grup A
İTC
    Foligno Pavia    1-1  2–2      
İtalya-Lega Pro 1 Grup A
İTC
    Reggiana Sorrento    1-1  1–1      
İtalya-Lega Pro 1 Grup A
İTC
    Avellino Pro Vercelli    -  vs  ERT    
Çek Cumhuriyeti-Czech Liga
ÇEK
 137   Pribram Slavia Prague    0-0  0–0      
Almanya-3.Lig AL3  141   Arminia Bielefeld Regensburg    0-0  1–1      
Almanya-3.Lig AL3  139   VfR Aalen Burghausen    1-0  2–0      
Almanya-3.Lig AL3  143  1 Rot-Weiss
Oberhausen
Chemnitzer    1-1  2–2      
İngiltere-1.Lig
İN1
 138   Chesterfield Sheffield
Wednesday
   0-0  1–0      
Almanya-3.Lig AL3  145   Wehen Sandhausen    0-3  0–4      
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Köln II Kaiserslautern
II
   0-0  0–1      
Malta-Premier Lig
MLTP
    Tarxien Rainbows Birkirkara    0-2  1–3      
Yunanistan-2. Lig
YUN2
    Panachaiki Panserraikos    0-0  1–1      
Yunanistan-C Ethniki Kuzey Grubu
YUN3K
    Pontion Katerinis Apollon Kalamaria    2-1  2–2      
Almanya-3.Lig AL3  140   Babelsberg Kickers Offenbach    -  vs  ERT    
Almanya-3.Lig AL3  142   Carl Zeiss Jena Unterhaching    -  vs  ERT    
Almanya-3.Lig AL3  144   Stuttgart (Am) Preussen Munster    -  vs  ERT    
Almanya-3.Lig AL3  146   Werder Bremen II Heidenheim 1846    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga Nord
ALRN
    Berliner AK Meppen    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Fortuna Köln Sportfreunde
Lotte
   -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Fortuna
Düsseldorf II
Eintracht Trier    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Schalke 04 II Idar-Oberstein    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Verl Rot-Weiss Essen    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga West
ALRW
    Borussia
Dortmund II
Wiedenbrück    -  vs  ERT    
İngiltere-FA Cup 5. Tur FAK  135   Chelsea Birmingham    0-1  1–1    
T
Polonya-Ekstraklasa
POL
 136   Widzew Lodz Podbeskidzie
Bielsko
   0-0  0–1      
Finlandiya-Lig Kupası Grup C
FLK
    VPS Jaro    1-0  1–0      
Almanya-Regionalliga Nord
ALRN
    VFC Plauen Hertha BSC II    -  vs  ERT    
Almanya-Regionalliga Nord
ALRN
    Meuselwitz Havelse    -  vs  ERT    
Türkiye-Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
BAL
    Isparta
Emrespor
Burdur Şekerspor    4-0  8–1      
KKTC-Süper Lig
KKTL
    Düzkaya KOSK Lefke TSK    3-0  3–1      
KKTC-Süper Lig
KKTL
    Mağusa Türk
Gücü
Yenicami AK    1-0  1–0      
KKTC-Süper Lig
KKTL
    Lapta TBSK Cihangir GSK    2-0  6–1      
KKTC-Süper Lig
KKTL
    Göçmenköy İYSK Doğan Türk
Birliği
   0-1  1–1      
Almanya-Bundesliga II
AL2
 134   Eintracht
Frankfurt
FSV Frankfurt    2-0  6–1    
T
Almanya-Bundesliga II
AL2
 133   Bochum Union Berlin  1  1-0  4–2    
T
Finlandiya-Lig Kupası Grup C
FLK
    KuPS Kuopio Jyvaskyla JK    0-0  1–3      
Yunanistan-C Ethniki Güney Grubu
YUN3G
   1 Glyfadas Zakynthos    1-0  1–2      
Türkiye-3.Lig 2.Grup
S3-2
    Arsinspor Gölcükspor    0-0  0–0      
Türkiye-Bank Asya 1. Lig
TBA
 132   Kayseri Erciyes Karşıyaka    0-0  1–1    
T
Türkiye-Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
BAL
    K.Maraş
Belediyespor
Kadirlispor    1-0  4–0      
Türkiye-Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
BAL
    Çorum
Belediyespor
Nevşehirspor
Gençlik
   0-0  3–1      
Türkiye-Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
BAL
    İhsaniye
Belediyespor
Selçuklu
Belediyespor
   0-2  0–4      
Vietnam-Süper Lig
VİET
    NB Sai Gon Becamex Binh
Duong
   0-1  0–1      
Endonezya-Süper Lig
ENDO
    Persiba
Balikpapan
Deltras Sidoarjo    2-1  4–1      
Türkiye-Bank Asya 1. Lig
TBA
 158   G.Antep Bld.Spor Akhisar Bld.Genç.    1-1  1–1    
T
Türkiye-Spor Toto Süper Lig
SSL
 131   Ankaragücü
(H:2)
Samsunspor    0-3  0–3    
T
Avustralya-A-Lig
AVUST
    Perth Glory Newcastle Jets    1-0  2–0      
Myanmar-National Lig
MYN
    Nay Pyi Taw Zeyar Shwe Myay    -  2–1      
Myanmar-National Lig
MYN
    Magwe Ayeyawady United    -  0–0      
Avustralya-Brisbane
AVB
    Redlands United Peninsula Power    -  4–3      
Avustralya-Brisbane
AVB
    Brisbane City Queensland Lions    -  6–1      
Avustralya-Brisbane
AVB
    Rochedale Rovers Eastern Suburbs    -  2–2      
Asya AFC Kupası-Eleme AFCC     Victory Al Tilal    1-3  3–4      
Türkiye-Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
BAL
    İlkadım
Belediyespor
Bulancak Belediye    0-0  2–1      
Vietnam-Süper Lig
VİET
    Lam Son Thanh Hoa Sai Gon XT    0-0  1–1      
Vietnam-Süper Lig
VİET
    Song Lam Nghe An Hoang Anh Gia Lai    1-0  2–0      
Hindistan-I 2-Lig
HİND2
    Southern Samity Bhawanipore    -  1–1      
Hindistan-I 2-Lig
HİND2
    Green Valley Eagles    -  2–1      
Makao-Premier Lig
MAKA
    Monte Carlo Policia    -  2–2      
Makao-Premier Lig
MAKA
    Porto Windsor Arch    -  1–2      
Avustralya-A-Lig
AVUST
    Brisbane Roar Melbourne Victory    3-1  3–2      
Endonezya-Süper Lig
ENDO
   1 Gresik United Persidafon    2-0  3–2      
Okyanusya-Şampiyonlar Ligi 1.Tur B Grubu
OFC
    Hekari United Amicale    -  vs  ERT    
Avustralya-A-Lig
AVUST
    Central
Coast Mariners
Wellington
Phoenix
   0-0  2–0      
Asya Şampiyonlar Ligi-2.Tur AŞMP     Pohang Chonburi    1-0  2–0      
Okyanusya-Şampiyonlar Ligi 1.Tur A Grubu
OFC
    Tefana Waitakere    2-0  3–0      
Okyanusya-Şampiyonlar Ligi 1.Tur A Grubu
OFC
    Mont-Dore Ba    0-1  0–1      
Meksika-Premier Lig Clausura
MEK
 129   Estudiantes
Tecos (UAG)
Atlante    2-1  2–1      
Okyanusya-Şampiyonlar Ligi 1.Tur B Grubu
OFC
    Auckland City Koloale    3-1  7–3      
Meksika-Liga De Ascenso Clausura
MEK2C
    Necaxa Universidad
Guadalajara
   1-0  1–0      
Kolombiya-Primera A Apertura 1.Tur
KOLPAA
   1 Junior Deportivo Cali    0-0  1–0      
Ekvador-Premier A 1.Tur
EKV1-1
    Macara Dep. Cuenca    -  vs  ERT    
Yeni Zelanda-Premier Lig
YZLD
    Waikato FC Hawkes Bay    0-2  2–4      
Meksika-Liga De Ascenso Clausura
MEK2C
   1 Altamira Veracruz  2  2-0  2–0      
Ekvador-Premier A 1.Tur
EKV1-1
    Olmedo Tecnico
Universitario
   -  vs  ERT    
Arjantin-Prim B Nacional
ARJPBN
   1 Gimnasia Jujuy Huracan    2-2  2–2      
Arjantin-Premier Lig Clausura
ARJ
 128  1 Banfield Velez Sarsfield    0-2  0–4    
T
Brezilya-Paulista A1
BRPL
 127  2 Guaratingueta Palmeiras    1-2  2–3      
Şili-Premier Lig Apertura
ŞİLİ
    Union San
Felipe
U.Espanola  1  1-1  3–1      
Arjantin-Premier Lig Clausura
ARJ
 126   Olimpo Belgrano  1  1-1  4–1    
T

18 şubat 2012 cumartesi günü Son dakika spor, Canlı skor, canlı maç sonuçları, dakika veskor, liveskore, live skore, Milliyet, spor, futbol, basketbol, Süper Lig, BankAsya 1. Lig, 1. Lig,UEFA, FIFA, La Liga, Bundesliga, Serie A, Premier Lig,Eurolig, ULEB Avrupa Ligi, ULEB, Şampiyonlar Ligi, Champions League, DevlerLigi, Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Ligue 1, FIBA, iddiaa, Rıdvan Dilmen, ErcanGüven, Atilla Gökçe, Uğur Meleke, Metin Tokat, Nilay Yılmaz, Bilgin Gökberk,Cemal Ersen, canlı maç, canlı maç sonucu, canlı maç skoru, maç görüntüleri, golvideoları, iddia, bahis, tahmin, maç skorları, maç sonuçları iddaa maç sonuçları

635 views

Yazar Hakkında

admin - http://www.iddaasonuclari.org

şarkı turku muzik magazin iddaa spor internet

Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
Sponsorlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. iddaasonuclari.org - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.