SPOR HABERLERİ

milli piyango bilet sorgulama 29 ocak 2012

Tarafından 29 Ocak 2012 tarihinde, SPOR HABERLERİ kategorisinde yayınlanmıştır.

milli piyango bilet sorgu..

Milli Piyango bilet sorgulama sonuçları da belli olduğu anda aşağıdaki link aktif olup, Milli Piyango bilet sorgulama çekiliş sonuçları sorgulaması yapılabilecektir. Siz de şimdi Milli Piyango bilet sorgulama çekiliş sonuçları için aşağıdaki linke tıklayarak sorgulama yapabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO İDARESİNDEN DUYURU
Sayısal Loto, Süper Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarını İdaremiz bayilerindeki sabit terminallerden oynamanız, gezici kişiler tarafından satılan hazır oynanmış sayısal oyun biletlerini almamanız güvenlik açısından önemle rica olunur. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)

EN TALİHSİZ TALİHLİ FİLM OLUYOR

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA PANELİ

Dünyada eşine az rastlanan bir şansa sahipti. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Tüm üç kez Milli Piyango’dan ikramiye kazandı. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Ancak bu şansı kullanmasını bilmeyen adam şimdi ayakkabı boyacağı yapıyor.. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Üç kez büyük ikramiye kazanan ama paraları harcadığı için ayakkabı boyacılığına devam eden Savgan’ın hayatı belgesel oluyor. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Belgeselin adı ‘Kaybedebilme Kabiliyeti’. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)

Milli Piyango’dan üç defa büyük ikramiyeyi kazanmasına rağmen hala meteliğe kurşun atan Cağaloğlu’nun 35 yıllık ayakkabı boyacısı Mustafa Savgan’ın dillere destan hikâyesini bilmeyen yoktur. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)1979 yılında 10 bin, 1982′de 30 milyon, 1984′te 15 milyon lira kazanan, yanı sıra biletlerine saymaya bile gerek duymadığı küçük ikramiyeler çıkan 58 yaşındaki Savgan, eşinin ve ailesinin isteklerini karşılamaya çalışırken beş parasız kaldı. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)İlginç hayatıyla her yılbaşı televizyon ve gazetelerin demirbaşı haline gelen, “O kadar parayı nasıl bitirdin?” sorularından artık sıkıldığını söyleyen Mustafa Savgan’ın öyküsü, bir grup genç belgeselci tarafından filme çekiliyor. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)

Adanalıolan Savgan’ın yaşadıkları, milyonlarının başına gelenler “Kaybedebilme Kabiliyeti” adını taşıyan 52 dakikalık belgeselde anlatılacak. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Çekimlerine başlanan ve Kültür Bakanlığı’nın 23 bin YTL destek verdiği film, ulusal ve uluslararası birçok festivalde gösterilecek. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Savgan, kendisiyle çıkan haberlerden rahatsız olduğu için projeye önce soğuk bakmış. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Yönetmen tarafından bir ayda ikna edilebilmiş. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)İkna oluşunu “hayatımın filmini yapmak istediklerinde ‘niye benim hayatımı çekmek istesinler ki’ dedim. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)İyi de benim sıradan hayatım olmadı ki. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Bir zamanlar, trilyonlarım vardı, hâlâ ayakkabı boyacısıyım. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Bu yeterli neden değil mi?” diyor.

D İ K K A T…!

Sayısal oyunlara ait bayilik verme işlemleri, uygun başvuru sahipleri arasından, noter tarafından çekilen kuralar ile gerçekleştirilmektedir. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Sayısal Oyun bayiliği almak için aracı olabileceklerini söyleyenlere kesinlikle itibar etmeyiniz.

YENİ VERİLECEK SAYISAL OYUNLAR BAYİLİKLERi ÇEKİLİŞ BİLGİLERİ

İdaremizce sayısal oyunlar bayiliği verilmesine rağmen, çeşitli sebeplerden ruhsat iptali nedeniyle bayilik kalmamış yerleşim yerleri ile hiç sayısal oyunlar bayiliği verilmemiş ilçelerden İdaremize sayısal oyun bayilikleri verilmesi yönünde yoğun talepte bulunulmuş olup,
İdaremizce, sayısal oyunlar bayiliği verilecek İl ve İlçeler için 07 -08 ŞUBAT 2012 tarihlerinde Milli Piyango Genel Müdürlüğü GMK Bulvarı No:4 Kızılay/ANKARA adresinde çekiliş yapılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur.
MİLLİ PİYANGO İDARESİNDEN DUYURU

..AVM’lere BAYİLİK VERİLECEKTİR.. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)
Kiralanabilir, kapalı alanı 7000 m² ve üzeri olan, kapalı satış alanlarına sahip, bir veya birden fazla bağımsız bölümden oluşan, çok sayıda mağazayı, süpermarket/hipermarket ve sosyal etkinlik alanları ile bütünleştiren, merkezi yönetimi ve otoparkı bulunan yapı tipinde olan Alışveriş Merkezlerine aşağıdaki şartlarda sayısal oyunlar bayilikleri verilecektir.
• Sayısal Oyunlar Yönetmeliğinin 24. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Maddesinin (b/4) alt bendinde belirtilen ana faaliyetlere haiz (gazete ve tekel bayilikleri, süpermarket, market, büfeler ile kuruyemiş, kırtasiye, cep telefonu, bilgisayar ve müzik kaseti satan işyerleri) gerçek ve tüzel kişilere kura çekilişine tabi tutulmaksızın sadece bir adet olmak üzere bayilik verilecektir.
• Alışveriş Merkezinden izin alan birden fazla gerçek veya tüzel kişinin sayısal oyunlar bayilik başvurusu olması halinde, uygun başvuru sahipleri arasında kura çekilişi suretiyle bayilik verilecektir.
• Bu kapsamda sayısal oyunlar bayisi olacaklara Alışveriş merkezi dışına nakil hakkı verilmeyecektir.
• www.millipiyango.gov.tr/bayibasvurusayisal.html adresinden Alışveriş Merkezi Başvuru Formu alınabilir. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)

• İCRA TAKİPLERİNE FAİZ AFFI

• 01.01.2006 tarihinden önce haklarında icra takibi başlatılan eski sayısal oyunlar bayilerinin, borçlarına uygulanmakta olan kademeli faiz oranlarından vazgeçilerek, ödeme yapacakları tarih itibariyle yürürlükteki yasal faiz oranı üzerinden boçlarının hesaplanmasına Yönetim Kurulunun 09.12.2010 tarihli kararıyla karar verilmiştir. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)Bu şekilde İdaremize borcu olan ve haklarında icra takibi başlatılan borçluların 0 312 418 34 71 numaralı telefondan Hukuk Müşavirliğine başvurmaları gerekmektedir.

MİLLİ PİYANGO İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LOTO DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NDAN

Sayısal oyunlar bayilik başvurularının son beş yıllık (2007-2011) bölümü dışında kalanların arşivlerde bekletilme ve saklanma süreleri tamamladığından, 2007 yılından önce sayısal oyunlar bayiliği için İdaremize yapılmış başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.Bu nedenle 2007 yılı öncesinde İdaremize sayısal oyunlar bayilik başvurusunda bulunmuş gerçek ve tüzel kişilerin yeniden bayilik başvurusu yapmaları gerekmektedir.
Sayısal oyunlar bayilik başvurularında;
- 01.01.2007 – 31.12.2011 tarihleri arasına ait sayısal oyunlar bayiliği başvurularının geçerlilik süresi 5 (beş) yıldır.
- 01.01.2012 tarihinden sonra yapılacak sayısal oyunlar bayiliği başvurularının geçerlilik süresi 2 (iki) yıl ile sınırlandırılmıştır.
İdaremize, 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren yapılacak sayısal oyunlar bayilik başvuruları 2 (iki) yıl süre ile geçerli olup, bu süre sonunda bayilik başvurularının yeniden yapılması gerekmektedir.

MİLLİ PİYANGO İSMİNİN KULLANILARAK

CEP TELEFONLARI VE İNTERNET ÜZERİNDEN DOLANDIRICILIK YAPILMASI KONUSUNDA UYARI !

İdaremizin adı kullanılarak vatandaşlarımızın cep telefonlarına ?Değerli abonemiz 2010/2011/ arası yapılan özel kurumsal kanpanyası kendi hatınızdan 6999 kanpanyası hatınız para ödülü kazandı Bilgi işlem danışma hatımız 0531 906 61 88 arayınız Milli Piyango A.Ş.? (cümle düşüklükleri orijinal mesajdan aynen alınmıştır) gibi mesajlar gönderilmektedir. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)
Yine, İdaremizin adı kullanılarak internet üzerinde e-posta yoluyla çok sayıda vatandaşımıza gerçekle ve kurumumuzla ilgisi olmayan mesajlar iletilmektedir. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)
Dolandırıcılık teşebbüsü olan bu tür mesajların ve e-postaların İdaremiz ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. (Milli Pİyango Sayısal Loto çekilişi)
İdaremizin adını kullanarak çıkar sağlamaya çalışan ve İdaremizin itibarını zedelemeye yönelik yayın yapan internet siteleri ile cep telefonu mesajlarına itibar edilmemesi Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

2.075 views

Yazar Hakkında

admin - http://www.iddaasonuclari.org

şarkı turku muzik magazin iddaa spor internet

Son Eklenenenler
Çok Okunanlar
Sponsorlar
Copyright 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır. iddaasonuclari.org - Bu sitede yayınlanan yazılar ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.